Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mozgawa

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

109 000 zł7 000 m² 15,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa Mozgawa, gmina Pińczów Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Mozgawa, w gminie Pińczów, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Podłęże(Mozgawa + 14 km)

165 000 zł4 300 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4300 m2 zlokalizowana w miejscowości Podłęże, gm. Pińczów. Działka w kształcie wielokąta, położona w drugiej linii w stosunku do drogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Brzozy II

Skalbmierz(Mozgawa + 16 km)

25 zł/m²118,60 m² 2 965 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Podporucznika Brzozy 8, skalbmierz Powierzchnia uż.: 118,60 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 505 o pow. 754m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 297 zł42,73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas! Mieszkanie na parterze. Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na 1-piętrze w 4 piętrowym nowo pojącej inwestycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Wierzbica

Wierzbica(Mozgawa + 22 km)

1 146 000 zł100 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 870 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy tradycyjną estetykę domu z bali z nowoczesną technologią i niskimi kosztami utrzymania, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z loggią Góry

Góry(Mozgawa + 9 km)

99 000 zł53,60 m² 1 847,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż dom w trakcie budowy o pow. 53,6 m2, położony w m. Góry, gm. Michałów. Budynek 2-kondygnacyjny, podpiwniczony, usytuowany na działce o pow. 1300 m2. Media prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stary Korczyn

Stary Korczyn(Mozgawa + 24 km)

216 000 zł91,50 m² 2 361 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż klimatyczny, drewniany dom, położony w spokojnej i malowniczej okolicy w miejscowości Stary Korczyn gmina Nowy Korczyn. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Byczów

Byczów(Mozgawa + 2 km)

250 000 zł141,90 m² 1 761,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 300 m²

| na sprzedaż 3-pokojowy, parterowy dom wolnostojący z poddaszem, o powierzchni użytkowej 77,2 m (pow. całkowitej 141,9 m 2 ) , położony na działce o pow. 2,5ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kazimierza Mała

Kazimierza Mała(Mozgawa + 20 km)

250 000 zł120 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Kazimierza Mała, gmina Kazimierza Wielka, świętokrzyskie. Działka, na której usytuowany jest dom, w Ewidencji Gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Owczary(Mozgawa + 17 km)

269 000 zł96 m² 2 802,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania oferujemy Państwu dom o pow. 96m2 na działce 1000m2 położony w miejscowości Owczary - 2 km od Buska-Zdroju. Budynek murowany, wymaga remontu. W budynku znajduje się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Pińczów

Pińczów(Mozgawa + 9 km)

5 043 000 zł29 779 m² 169,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z kilku działek o łącznej powierzchni 29779 m2 zlokalizowana w miejscowości Pińczów, na terenie przemysłowym. Grunt.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij